Kurumsal

Hakkımızda

Şahlanlar Balık Üretim ve İşleme Tesisi; ürünleri, üretim prosesleri, yönetim sistemleri ve tüm çalışanlarıyla birlikte yurtiçinde örnek kuruluş olmanın yanı sıra yurtdışı pazarlarında da "Şahlanlar" markasını dünya markası yapmayı hedefler. Bu hedeflerini yerine getirirken de temel faaliyet alanlarındaki karlılığı ve üretimi arttırmayı amaçlar.

Bu amaca ulaşabilmek için Şahlanlar Balık Üretim ve İşleme Tesisi kalite politikasıyla; İnsan kaynakları politikasında, varolan insan potansiyelinin en iyi fikirler ve gelişmeler ile desteklenmesini ve iyileştirilmesini sağlar. Su ürünleri alanında insana, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımız ve gelişen teknolojinin katkıları ile üretim yaparak müşteri ve tüketicinin korunmasını, bilinçlenmesini ve ürünlerimizden sürekli memnun kalmasını sağlayarak su ürünleri alanında büyümek, karlılığı ve verimliliği arttırmayı amaçlar.

Şahlanlar Gıda, verimlilik artışının yönetim, ekip çalışması, çalışanların memnuniyeti, tedarikçi ilişkileri, iletişim, eğitim, teknoloji ve sorun çözme kültürü, katı, sıvı ve gaz atıklarının miktarını azaltarak çevrenin korunması, üretimde çevre bilincinin yerleşmesi, kalite ve çevre yönetiminde sürekliliğin sağlanması gibi pek çok faktörün sinerjisi ile elde edileceğinin bilincindedir. Şahlanlar Gıda, tedarikçileri ile olan ilişkilerinde karşılıklı değer yaratma ilkesini benimsemiştir.


Tüm bu ilkeler doğrultusunda Şahlanlar Gıda toplam kalite anlayışına ve çevreyi koruma bilincine sahip olduğunu, üretimin her aşamasının sürekli iyileştirme ilkelerine açık olduğunu, faaliyetleri ile ilgili tarafların memnuniyetini sağlamayı taahhüt etmektedir.

Grup Şirketlerimiz


OSC TARIM GIDA SOĞUTMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED

ŞAHSER SU ÜRÜN SOĞ. SİST. TEKST. TAR. GIDA TUR. İNŞ. SAN. TİCARET LİMİTED

Kurumsal Menü